Cyfrowy ciśnieniomierz na ramię

Cyfrowy ciśnieniomierz naramienny zapewnia szybkie odczyty cyfrowe ciśnienia krwi i pulsu. Cyfrowy sfigmomanometr naramienny może zapamiętać 90 ostatnich pomiarów dla dwóch użytkowników. Cyfrowy tonometr ciśnienia krwi na górnym ramieniu ma zakres pomiaru 40 ~ 260 mmHg z dokładnością ± 3 mmHg. Cyfrowy tonometr ciśnienia krwi na górnym ramieniu jest lekki, przenośny, wygodny i łatwy w użyciu, dając użytkownikom możliwość pomiaru ciśnienia krwi w podróży. Aparat ciśnieniowy naramienny może być stosowany dla obwodu ramienia od 22 do 32 cm.

Cyfrowy ciśnieniomierz naramienny

  • Stosuje się do obwodu ramienia 22 ~ 32 cm.
  • Bardzo duży wyświetlacz LCD.
  • Z datą i wskazaniem godziny.
  • Wskazania klasyfikacji ciśnienia krwi wg WHO.
  • Funkcja badania nierównomiernego ciśnienia.
  • Automatyczne wyłączanie po kilku minutach bezczynności.
  • Sygnalizacja błędów i niskiego poziomu baterii.

Dlaczego warto korzystać z ciśnieniomierza?

ciśnieniomierz naramienny

Kontroluj swoje ciśnienie krwi za pomocą aparatu do mierzenia ciśnienia. Dobry ciśnieniomierz naramienny, taki jak ze sklepu medycznego MegaMedic, jest łatwy w użyciu, posiada prosty tryb jednego przycisku i może przechowywać do wielu odczytów w tym samym czasie, dając dokładne wyniki. Te ciśnieniomierze posiadają mankiet, który pasuje zarówno na standardową jak i dużą dłoń. Posiada również czujnik nieregularnego bicia serca i wyświetlacz LCD ułatwiający odczyt.

Owiń mankiet wokół ramienia i oprzyj rękę na stole tak, aby mankiet znajdował się na wysokości serca. Naciśnij start, mankiet zostanie nadmuchany. Przejrzyj swoje wyniki w ciągu około 30 sekund. Ciśnieniomierze naramienne mogą przechowywać zestaw danych pomiarowych, zapewniając wygodę śledzenia cyklu ciśnienia krwi.

Wszystkie dane pomiarowe można pobrać przez Bluetooth do aplikacji, która działa zarówno z urządzeniami z systemem iOS, jak i Android. Jest on zaprojektowany wraz z dużą czcionką, aby zapewnić wygodę czytania wyników pomiarowych wszystkim użytkownikom.