Walka ze zmarszczkami

Zmarszczki – słowo, które może sprawić, że na ciele pojawi się gęsia skórka. Wróg wszystkich osób. Bez względu na wiek. Na szczęście – w obecnych czasach można walczyć z nimi na różne sposoby. Pierwsze – stosowanie odpowiednich kremów, serum, jakie dedykowane są do poszczególnych rodzai skóry. Kolejna propozycja, to zabiegi w salonach kosmetycznych. Jednym z nich jest Sunekos Białystok, który gwarantuje wysoką skuteczność przeciwzmarszczkową.

Dla kogo jest Sunekos?

Praktycznie dla każdej osoby, bez względu na wiek. Aczkolwiek, warto zawsze upewnić się u źródła (tzn. w salonie kosmetycznym), czy nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby taki zabieg wykonać. Mówiąc o Sunekos mówi się na ogół o skóry w obrębie twarzy. Ale także można zdecydować się na niego, jeżeli komuś zależy na rewitalizacji skóry, która znajduje się w obrębie skóry szyi, dekoltu, delikatnej skóry dłoni, wewnętrznej strony ud czy ramion. Mogą się na ten zabieg zdecydować osoby nawet przed 40 rokiem życia. Chociaż nie widać tak wtedy zmarszczek, ale i tak wpłynie to korzystnie na wygląd skóry.

sunekos
https://drstawowska.pl/sunekos-regeneracja-macierzy-pozakomorkowej,163.html

Co trzeba wiedzieć?

Regeneracja macierzy pozakomórkowej (jak inaczej nazywa się ten zabieg) jest zabiegiem, który trwa od trzydziestu do sześćdziesięciu minut. Dlaczego taka spora różnica w czasie? Poniekąd jest to uzależnione od indywidualnych potrzeb skóry. Jeżeli na zabieg zdecydowała się osoba po czterdziestce, gdzie zmarszczki są (niestety!) zdecydowanie mocniej widoczne, to potrzebna będzie większa ilość czasu. Na tego typu zabiegi nie powinny decydować się kobiety w ciąży, jak również karmiące piersią. Nie można również o nim myśleć, jeżeli ktoś doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ma do czynienia z nadwrażliwością na kwas hialuronowy, czy też cierpią na choroby związane z układem immunologicznym.